گروه فنی و پژوهشی
درسا آب

.

مشاور و مجری تخصصی در صنعت آب

تامین کننده تجهیزات و لوازم پروژه‌ها

.

اهداف و خدمات ما

کاری که ما انجام می دهیم؟

  • بررسی کلی پروژه‌های آب و خاک و کشاورزی و ارائه راهنمایی
  • مطالعات جامع در راستای استاندارد انجام پروژه‌های عمرانی
  • پیمانکاری و اجرا
  • پژوهش‌های تخصصی و نوآورانه
  • تامین تجهیزات پروژه‌ها

تاریخچه فعالیت ما

فعالیت این گروه به طور رسمی از سال 1388 با تاسیس و ثبت شرکت درسا آب پارس به منظور انجام مطالعات آب و خاک آغاز شد. در ادامه با هدف اضافه کردن فعالیت پیمانکاری اقدام به تاسیس شرکت درسا آب تخت جمشید شد. عمده فعالیت‌های این گروه از کانال این دو شرکت انجام می‌شود.

روش‌های ارتباط و مشاوره

برای ارتباط با واحدهای مختلف گروه، از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید. همکاران ما در بخش‌های مختلف آماده پاسخگویی می‌باشند.

می‌توانید از طریق شماره‌های مرکز تلفن، آدرس دفتر گروه، نشانی پست الکترونیک و فرم تماس با ما ارتباط داشته باشید.

تماس با ما

مدیران ارشد

محمدامین صلاحی

بنیانگذار

جابر حسین‌پور

بنیانگذار

ابوذر عمادی

مدیر

مریم خزاعی

مدیر

بیشتر بدانید

چگونه می توانم در فعالیت‌های گروه همکاری کنم؟

متقاضیان همکاری می‌توانند از طریق دانلود، تکمیل و ارسال فرم‌های درخواست، که در بخش دانلود موجود است اقدام نمایند. همچنین از روش‌های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما اقدام نمایند.

شرایط اخذ نمایندگی چیست؟

اعطای نمایندگی بخش‌های مختلف گروه پس از بررسی درخواست و توان فنی، مالی و مدیریتی متقاضی در کمیته مدیران گروه انجام خواهد شد.

آیا امکان دور کاری وجود دارد؟

با توجه به نوع همکاری، امکان دور کاری در برخی واحد‌های گروه وجود دارد. لذا ضروری است هماهنگی لازم جهت این نوع همکاری پس از ارسال درخواست انجام شود.

دوره کارآموزی وجود دارد؟

پذیرش کارآموز در بخش‌های گروه، منوط به درخواست شخصی یا معرفی‌نامه معتبر از واحدهای داشگاهی و غیره و بررسی در کمیته مدیران امکان‌پذیر است.

مراحل و مدارک عقد قرارداد چیست؟

مدارک مورد نیاز

با توجه به نوع پروژه مدارک مورد نیاز مشخص می‌شود. به عنوان مثال مدارک شناسایی شخص متقاضی، اسناد ثبتی اراضی، پروانه بهره‌برداری آب و … . لذا ضروری است راهنمایی لازم از بخش مربوطه گرفته شود.

مراحل انجام کار

به طور کلی مراحل انجام کار پروژه شامل بررسی مدارک و درخواست متقاضی، مطالعات امکان‌سنجی و فنی، عقد قرارداد مشاوره و اجرا، پیمانکاری و نظارت بر بهره‌برداری می‌باشد.

زمان‌بندی پروژه

فرم زمان‌بندی آغاز تا تکمیل پروژه پیوست پیمان تنظیم شده می‌باشد. بدیهی است زمان انجام کار با دقت بالایی مطابق با برنامه پیش خواهد رفت.

تسهیلات مربوطه

پشتیبانی دولت‌ها از پروژه‌های مربوط به آب، خاک و کشاورزی گاها وجود دارد. این گروه نیز به واسطه داشتن تجربه و مجوز فعالیت مربوطه، مراحل مورد نیاز برای دریافت یارانه و تسهیلات را تشریح می‌کند.

بهره‌برداری صحیح

مرحله اساسی برای تحقق اهداف پروژه، بهره‌برداری صحیح می‌باشد. لذا این گروه متعهد است با توجه به پیمان منعقد شده، راهنمایی و نظارت لازم را انجام دهد.